W zupełnie innym miejscu, ale wciąż w rodzinnej atmosferze - WIGILIA SZKOLNA

Wszyscy od tygodni zastanawiali się, gdzie w tym roku zasiądziemy do szkolnej Wigilii. W przeróżnych miejscach działo się wiele dziwnych i intrygujących rzeczy. I tak 22 grudnia o godzinie 10.00 rozpoczęła się wielka niespodzianka, o której często wspomniał Pan Dyrektor.

Wspólnota szkoły spotkała się w podziemiach kościoła św. Herberta na Wigilii. Nowe miejsce specjalnie przygotowane na tę okazję wszystkich zachwyciło. Pięknie przystrojone, z mnóstwem lampek i choinek, i obrazów wykonanych przez uczniów. Do stołu zasiedli uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice i zaproszeni goście. Jak zwykle kameralnie ok. 200 osób. Było uroczyście, rodzinnie i bardzo smacznie. Oprócz tradycyjnych świątecznych potraw nie mogło zabraknąć opłatka, wspólnego kolędowania.

Uroczyste świętowanie zakończyliśmy w klasach rozdaniem prezentów. Bardzo dziękujemy wszystkim tym, dzięki którym mogliśmy się spotkać w takim a nie innym miejscu. Było wyjątkowo! Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu wigilijnych stołów.

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.