…aby kogoś uszczęśliwić wystarczy…. – Atelier Catolique

1 marca o godzinie 18.00 Atelier Catolique zostało otwarte. Na sali restauratorzy ugościli 29 osób. Obowiązywały stroje wieczorowe. Doskonale dopracowane menu zawierało przystawki, sałatki, dania główne oraz desery. Kelnerzy „pod muchą” otoczyli opieką gości. I w tej roli znakomicie spisali się: Filip Mojżysz, Grzegorz Swoboda, Nataniel Maroszczyk, Rafał Matys. Niesamowity wystrój i blask świec był dodatkiem do rewelacyjnej oprawy muzycznej. Tutaj na wysokości zadania stanęli Maksymilian Warło, Szymon Lasok, Adam Kozielski i Wiktor . Gitara basowa, saksofon, pianino – wybrzmiały w najbardziej klimatycznych utworach muzycznych. A w kuchni robota na całego pod czujnym okiem Agaty Nowak i Oliwii Ficke.

Czy się udało? Zdecydowanie tak. Wystarczy wspomnieć, że Atelier zamknięto dopiero przed 22.00. A Księga Gości zapełniła się serdecznymi słowami.
Samorząd Uczniowski dziękuje za pomoc w realizacji przedsięwzięcia:
Uczniom: Karolinie Pawłowskiej, Paulinie Lewandowskiej, Wiktorii Bednarek za przygotowanie potraw.
Nauczycielom: Pani Monice Witosz i Pani Agnieszce Gawliczek za wystrój stołów, bukiety kwiatów, Pani Joannie Wrożynie za wystrój sali, przygotowanie jednego z dań i pełnienie funkcji szefa sali, Pani Katarzynie Nochcińskiej za opiekę nad stroną muzyczną, przygotowanie posiłku i pracę przy wydawaniu potraw , Pani Joannie Weychert za wykonanie przystawek , przygotowanie upominków dla Gości i poświęcenie przy sprzedaży kwiatów, Paniom Beacie Olszówce, Ewelinie Gawlik, Annie Popardowskiej za ugotowanie jednej z potraw, Adrannie Kwiczale, Gabrieli Mikecie za pyszne ciasta oraz Kamili Wrożynie za podjęcie wyzwania, przygotowanie dania i pełnienie funkcji szefa kuchni.

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.